Menu

Różne metody na bycie trendy

Maj 28, 2015 - Uncategorized

Naprawdę dużo pań ma znaczące kompleksy na tle własnej tuszy – często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale nie ma żadnego sensu ściemniać – całkiem często sytuacja jest taka, że istotnie panie mają nieco kilogramów za wiele. Na szczęście istnieją naprawdę ciekawe rozwiązania, które spowodują, iż można prezentować się o wiele szczuplej. Ba, w wielu przypadkach szczupłe kobiety przez beznadziejnie przystosowane ubrania wyglądają na dużo cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Bez dwóch zdań ubrania powinny być jednego koloru – naturalnie nikt nie mówi, że odpadają najróżniejsze odcienie tego samego koloru, nie przesadzajmy, w owej kwestii panuje całkowita wolność. Do tego niech kolor naszego stroju podkreśli naszą karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, nie dość, iż prezentuje się niezbyt korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów i falban. Jeżeli zaś są wąskie biodra oraz bardzo rozbudowana klatka piersiowa, to należałoby założyć na siebie szeroką spódnicę, oprócz tego top z dekoltem – w tak zwaną literę V. W bardzo wielu przypadkach kobiety pragną ukryć brzuch, nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W tym celu należy założyć spódnicę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Choć ostatnimi czasy panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakże jeżeli jakaś z kobiet pragnie je ukryć, musi zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. I oprócz tego szpilki – nie są wygodne, lecz przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl
kilka kilogramów mniej.