Menu

Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Listopad 7, 2018 - Uncategorized
Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja żona nie ubiegła w pełni zaspokojona? Panie potrzebują więcej czasu, by czuć pełną satysfakcja z stosunku oraz żyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, iż wówczas nie kłopot, to jedyny wiesz, iż nie udało Ciż się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli daje Ci się to zwłaszcza, ona umie w tyle stracić cierpliwość.

Długi seks ujawnia się być wynikiem do wspaniałego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele jest sposób, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze własną kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą poznać do spraw.

Formuła Climax Control może stworzyć, że będziesz w stopniu dłużej uprawiać sex aniżeli przed podjęciem terapii. Ten drugi czas nasza okazję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał zdolność kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Obecnie nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

Climax-Control

Derminax

femmax