Menu

Sposoby na silniejszą erekcję

Marzec 14, 2015 - problemy z potencją
Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj w zastępstwie jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś systematycznie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty wykazują, iż mężczyźni, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów z erekcją w porównaniu viagra tanio do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Tętnice działają na najlepszym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba na starcie realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby spowodować zauważalną różnicę szybko i w wygodny sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

Jak pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem istnienia nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu oraz uwalnianiu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za leniucha.

Wyśpij się

Po seksie twój penis jest przeważnie zmęczony. Musi zregenerować siły. Z tej przyczyny niesłychanie ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie odpowiedniego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, iż twój członek jest potencja zdrowy oraz przygotowany do ponownego działania. Twój penis “ładuje się” w czasie snu. A więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony oraz długi sen jest niezmiernie istotny.