Menu

Przyczyny złej erekcji

Styczeń 8, 2015 - problemy z potencją
Przyczyny złej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty ze wzwodem są osobistym problemem. W końcu potencja dla wielu jest synonimem ich sprawności seksualnej. To sprawia, że panowie nie tylko nie pragną (nie umieją) mówić o tej komplikacji, ale wręcz sami nie wierzą, że ich to spotkało. Zaburzenia wzwodu to ciężki sprawdzian dla każdego mężczyzny. Mimo to panowie powinni zrozumieć, że są to zaburzenia wyleczalne. Wystarczy przełamać opór i odwiedzić seksuologa. Polepszenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny kłopotów z erekcją
Problemy z erekcją, zaburzenia wytrysku to dość częste przypadłości. Spotykają około 10% męskiej części społeczeństwa. Kłopot narasta, bo powiększają się czynniki powodujące problem z erekcją. Zauważa się częstsze zachorowania na
cialis w zelu cukrzycę, choroby układu krążenia oraz stany depresyjne. Zaburzenia wzwodu mogą dotknąć facetów w każdym wieku. Różne są przyczyny zaburzeń.

U młodych mężczyzn, to jest przed trzydziestką dolegliwości najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U nieco starszych mężczyzn zaburzenia mogą być wynikiem niektórych chorób. Nieprawidłowa erekcja albo jej niewystępowanie mogą być wywołane schorzeniami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie levitra tanio