Menu

Przyczyny braku erekcji.

Kwiecień 3, 2016 - problemy z potencją 

 

Wśród najpowszechniejszych powodów pojawienia się problemów z potencją można wymienić:

 

1) Zła dieta – jeżeli obżeramy się przede wszystkim śmieciowym jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym typowym jadłospisie nie ma zaś zdrowych owoców, warzyw, ryb, to nie wolno się dziwić, że na nieszczęście erekcja nie towarzyszy nam często.

 

2) Brak ruchu, siedzący tryb życia – o ile to w pełni typowe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy sporo czasu siedząc, w końcu bez pracy zawodowej ciężko żyć na odpowiednim poziomie, to jednak nie ma wymówki dla takich osób, które nie robią niczego po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty natury zdrowotnejkiedy człowiek choruje na schorzenia serca, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to z automatu również z jego libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Rutyna – o ile z początku jesteśmy pewnie zafascynowani swoją kobietą, tym jak wygląda, to potem może dojść rutyna. A jak każdy wie, rutyna może zabić. W tym celu należy porozmawiać ze swoją kobietą, spytać czy byłaby w stanie nieco bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne zainteresowaniaseksowne ubrania, może jakieś zabawki, erotyki albo przebieranki. Możliwości, dzięki którym nasze pożycie erotyczne będzie fajniejsze jest sporo.

 

5) Wielki stres, problemy zawodowemocno stresujące sytuacje są permanentnym elementem życiowym, ale przecież wcale nie jest
powiedziane
, że powinniśmy zareagować na nie dużym zdenerwowaniem. Naprawdę można w taki sposób pokierować swoim żywotem, aby w żadnym razie nie doszło do takiej sytuacji, w której to stres zniszczy nam zarówno dzień, jak i równie dobrze noc.


tekst dostepny na
stronie-


erekcja

kamagra tanio