Menu

Proste? To do dzieła, a raczej do łóżka!

Luty 25, 2015 - problemy z potencją
Proste? To do dzieła, a raczej do łóżka!

Apetyt seksualny zależy głównie od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do wykonania zbliżenia, daje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla kobiet!), doceniani przez partnerkę a sama działalność seksualna jest tożsama z naszymi upodobaniami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie aby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednakże popęd seksualny, choć jest sprawą ducha, uzależniony jest też od możliwości ciała. tania levitra
Toteż poza zadbaniem o stosowną oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swój organizm, aby sprostał zadaniom, jakie pragniemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa odżywianie oraz ograniczenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa bardzo negatywnie na możliwości erekcji, nie ma też bezpiecznej liczby wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Oprócz wymienionych w artykule sposobów, każdy z nas jest w stanie polecić kilka własnych, które sprawiają, iż ochota na seks rośnie. Czy jest to nasz ukochany rodzaj odpoczynku, masaż, kąpiel; smakowanie smacznego oraz pomysłowego dania; miło oraz sielankowo lub przebojowo oraz ekscytująco spędzony dzień, wyczekiwanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej uprzednio z partnerką… Mniejsza z tym jaki mamy sposób na odprężenie się i spędzanie czasu tu i teraz z partnerem/partnerką, ważne żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra w zelu