Menu

Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

Styczeń 8, 2015 - problemy z potencją
Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na uciskaniu pewnych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba naciskać na receptory znajdujące się na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i delikatnie uciskać pięty. Akupresurę trzeba zacząć od łagodnych muśnięć i stopniowo regulować siłę nacisku. Każdą piętę trzeba uciskać przez około pięciu minut.
Kobiety gwałtowniej reagują na pobudzanie punktów znajdujących się wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Masaż tych punktów jest dobrym sposobem na rozpoczęcie gry wstępnej. Panie mogą się zrewanżować dotykaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Rozbudzą w ten sposób penisa. Dzięki tym masażom pożycie łóżkowe tania viagramoże być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te umieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może dodatnio wpłynąć na kłopoty z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, które miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra