Menu

Kamagra zel zamienniki

Lipiec 29, 2014 - problemy z potencją
Kamagra zel zamienniki

Preparat Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta posiada wyłączność co do nazwy leku – z racji monopolu na towar dyktuje również jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Niemała cena ogranicza dostęp do leku osobom gorzej sytuowanym, dlatego właśnie na rynku obecne są inne farmaceutyki, które w swoim składzie mają tę samą substancję czynną – nazywane są one lekami generycznymi. Każde popularne forum erotyczne ma setki zapytań o alternatywne, tańsze substytuty Viagry. Dzięki preparatom generycznym możliwe jest obniżenie kosztów kuracji, co umożliwia także osobom o niższym statusie finansowym skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej farmacji.
Generyki Viagry zawierają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co firmowy lek firmy Pfizer, dlatego ich działanie jest identyczne z oryginalną Viagrą. Do cenionych zamienników tego specyfiku należą Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Odpowiednikiem Viagry z możliwością stosowania u pań jest Lovegra.
Wybrane preparaty będące zamiennikami różnią się od siebie formą pigułek, ich kolorem oraz smakiem. Mechanizm działania pozostaje jednak ten sam. Mogące zdarzać się skutki niepożądane są takie same we wszystkich preparatach, efektywność leczenia zaburzeń potencji za pomocą zamienników Viagry jest praktycznie jednakowa, co potwierdzają testy kliniczne.
Oprócz specyfików generycznych Viagrę można zastąpić preparatami zawierającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i wywołuje podobne działanie, jednak w porównaniu z nim efekty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a okres ich działania jest przedłużony. Znanym lekiem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie zapraszamy