Menu

Moda weselna: wesele w plenerze !

Lipiec 26, 2014 - moda
Moda weselna: wesele w plenerze !

Ślub w plenerze rządzi się nieznacznie odmiennymi zasadami w porównaniu do uroczystości bardziej wystawnej . Mniej dystyngowany charakter przenosi się poza tym na styl ubioru, dzięki temu ma się okazje pozwolić sobie na nieco wygodniejszą stylizację.
Podstawą zestawu jest przepiękna sukienka z kwiatowym rysunkiem. Posiada estetyczny, zaokrąglony dekolt także rękawy ¾. Sukienki dopasowana długość sprawi, że nogi są efektownie wyeksponowane, a przez wysokie, cieliste czółenka na koturnie będą wizualnie dłuższe. Obuwie zagwarantuje komfort podczas chodzenia po trawie albo nierównych powierzchniach.
W przypadku zimna lub gdy nadejdzie wieczór, stylizacja ślubna na galę na otwartej przestrzeni może zostać uzupełniona przez krótką , skórkową kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Model świetnie łączy się z sukienką. Do ręki polecamy małą kopertówkę pasującą odcieniem do kolorystyki butków. Posiada efektowny, tęczowy łańcuszek przy zatrzasku, który wybornie komponuje się z kwiatowym rysunkiem na sukience. Stylizacja na galę ślubną w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych ozdób. Do stroju sugerujemy fantazyjną bransoletkę ze złota, a do tego kolczyki zdobione topazami. Strój doskonale ze sobą gra, stanowiąc idealne zestawienie.
tekst pobrany ze strony www.e-modnisia.com.pl/pol_m_Obuwie-Damskie-253.html